0
clear
  • G652D 1000m за 1310/1550nm SM Fiber OTDR Launch Box Кабел, Fiber Rings се използва с оптичен OTDR
  • -20%
  • -20%
G652D 1000m за 1310/1550nm SM Fiber OTDR Launch Box Кабел, Fiber Rings се използва с оптичен OTDR

G652D 1000m за 1310/1550nm SM Fiber OTDR Launch Box Кабел, Fiber Rings се използва с оптичен OTDR

BGN 187.20

Сума
Налично

Кабелна кутия старта на оптични влакна OTDR/пръстени влакна/элиминатор мъртвата зона на OTDR с дължина 1000 метра
На вниманието на
Поръчайте кутия quanity ≥ 4, можем да организираме бърза доставка на FEDEX, 5-10 дни до местоназначението си.
При поръчка, моля, посочете необходимите видове съединители.
Например : пример A : ST / UPC - - - - - - SC/UPC пример B : SC/APC - - - - - FC/UPC допълнителен конектор : FC / UPC, SC / UPC, ST/UPC, SC / APC, FC/APC, LC / UPC, LC / APC
* Калъф за носене, произведен от компанията USA PELICAN : е водоустойчив*, ударопрочен и пылезащитен*
* Гумена подложка за допълнителна защита на двойки, като ограничаване на пръстени*
* Автоматичен клапан за изравняване на налягането-балансира вътрешно налягане, задържа водата отвън*
* Оборудване от неръждаема стомана*
* Камерата може да бъде потопен под 1 метър вода в продължение на 30 минути, в съответствие с изпитвателни параметри IP67 *
Предназначена е за помощ в тестването на оптичен кабел при използване на OTDR. Fiber скоростна стартиране на OTDR се използва с оптични Рефлектометрами временна област (OTDR), за да се сведе до минимум влиянието на импулс за стартиране на OTDR на несигурността на измерванията. Предлага се в много различни конфигурации и дължини на влакната характеристики : www.komshine.com 1. За подтискане на импулси, пусковая скоростната линия забавяне, инсталиране/тестване, обучение, калибриране 2. част капаче за положително запечатване и лесно отваряне с функция заключване.

Всичко за продукта

търговска марка:
комшин
Тип На Фибри:
Единичен Режим
Тип конектор:
SC/UPC
Съвместим:
Ариста
Номер На Модела:
ОДЗЕ-1000
Дължина На Продукта:
1m
съединител:
ФК / SC/ST/LC(UPC/APC) - ФК / SC/ST/LC(UPC/APC)
Дължина:
1000 meters
Издател На Купувача:
Разположение
Дължина на вълната:
SM
Рум-OEM:
Aviliable
Име:
Влакно оптична кабелна кутия OTDR
Тип:
Оптичен Пръстен
костюм за:
Влакна, Оптично Единична Режим Влакна
Използва Се С:
оптични влакна otdr

Подобни оферти

Extreme Networks 40 GBC02QSFP Compatible 40 г QSFP+ КПР Кабел (2meter, passive, QSFP+ to QSFP+, 28 AWG) подробности за продукта Extreme Networks Истински 40 GBC02QSFP Име на доставчика LODFIBER Connector Type QSFP+ to QSFP+ Max Data Rate 40 Gbps кабел тип пасивен меден кабел кабел AWG 28 AWG Дължина на кабела 2m(6.56 ft) материал на обвивката на PVC(OFNR) температура от 0 до 70°C (от 32 до 1470AAWN58°F) HTSхармонизиран код 8544700000 сертифициране на качеството качество и стандарти са в основата на LODFIBER...

Оптичен мултицет 50~+26d Bm Jw3208c Wireless Optical Power Meter with JW3109 Optical Light Source 1310 / 1550nmЗабележка : моля, уведомете ни, в коя област се използва машината, вещательное телевизионно полето JW3208 C или телекомуникационно полето JW3208 AВ тази комбинация jw3109 е (1310 / 1550 Nm)Електромера JW3208 + лазерен източник JW3109 (1310 / 1550 Nm)Електромера с FC (сменяеми SC, ST) / , а също и универсален 2,5 мм лазерен източник с жак FC / PCJW3208 C+JW3109Оптично електромера JW3208 C(50~+26 dbm)Оптичен източник на светлина JW3109(1310 / 1550 Nm)Оптично електромера JW3208 е компактен и лесен за използване пробен устройство за оптични мрежи, който може да се използва за измерване на абсолютна оптична мощност, а също така и за измерване на относителните загуби в оптичните влакна...

Intel XDACBL3 M съвместим кабел 10 G SFP+ КПР twinax адаптор (3 метра, пасивен, SFP+ до SFP+, 30 AWG)Подробности за продукта Intel Истински XDACBL3 M Име на доставчика LODFIBER Тип на порта за SFP+ до SFP+ Максимална скорост на трансфер на данни до 10 Gb / с кабел тип пасивен меден кабел кабел AWG 30 AWG Дължина на кабела 3 м(9.84 фута) материал на обвивката на PVC (OFNR) температура от 0 до 70°C (от 32 до 158°F), HTSхармонизиран код 8544700000 сертифициране на качеството Качество и стандарти са в основата на LODFIBER...

KOMSHINE QX50MS однорежимный и мултирежим 850nm+1310 / 1550nm 21 / 30 / 28d B идва с адаптери FC+СК+LC могат да тестват SM&MM Fiber OTDR* Кораби в 24те часа през Федерална Експрес ** Елате с адаптери FC+СК+LC ** Английски + Испански Езици ** Мека прибори за анализ на резултатите от изпитванията *С къс QX50 е предназначен за приложение в FTTx...

Оптичен мултицет 70~+6d Bm JW3208 A точност ръководят ръчно оптичен електромера +оптичен източник на светлина JW3109 1310 / 1550 НмЗабележка : моля, уведомете ни, в коя област се използва машината, вещательное телевизионно полето JW3208 C или телекомуникационно полето JW3208 AВ тази комбинация JW3109 е (1310 / 1550 Nm)Електромера JW3208 A+ лазерен източник JW3109 (1310 / 1550 Nm)Електромера с FC (сменяеми SC, ST) / , както и 2,5 мм и универсален, и лазерен източник с жак FC / PC, ако не се спомене ,искаме да JW3208 A+JW3109(1310 / 1550 Nm)JW3208 A+JW3109(1310 / 1550 Nm)Оптично електромера JW3208 AОптичен източник на светлина JW3109Оптично електромера JW3208 е компактен и лесен за използване пробен устройство за оптични мрежи, който може да се използва за измерване на абсолютна оптична мощност, а също така и за измерване на относителните загуби в оптичните влакна...

Характеристики*Отлична Механична, Малък Размер*Висока Надеждност*Ниска затихване, загуба и ниски загуби в зависимост от поляризация*Висок брой на каналите*Отлична екологична стабилност и широко се използваПриложения* Внедряване на FTTx(GPON / BPON / EPON)* Кабелна телевизия (CATV)* Локални мрежи (LAN)* Изпитвателно оборудване* Пасивни оптични мрежи(PON)Технически характеристики 1 1x N (с вход) (брой канали) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (работейки Wavelenth) вносимая загуба на ниво 1260 до 1650 P 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 затихване на нивото на S 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (единство) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (връщането загуба) повече от 55 (фокус) повече от 55 (тип влакна), ITU G657 A (работна температура) 40 до 85 (дължината на отсечката тел) 1m или 1.5 m или подгонянныйИнформация за поръчка тип на порта PLCS тип на кабела дължина на влакната Тип конектор стил на опаковкатаСплитер АД1*41*81*161*321*642*32Други Поясни0.25 мм голо влакноЛентово ВлакнаСплитер с Безплатна шнорхел 0,9 ммКабел 2,0 ммКабел 3,0 мм1 метър1,5 мсочиFC / APCFC / PCSC / APCSC / PCST / UPCLC / APCДруги ПоясниВтулка от неръждаема стоманаПластмасов Модул19 1 U за монтиране в шкафДруги Поясни1.Искаме стоки в рамките на 5 работни дни, след като пълна компенсация е подтвержена.2...

Кабел flex кабели влакна, PC / PC, FC / PC, диаметър 3.0 mm,Мултирежим 62.5 / 125, OM1, дуплекс, на 30 метраЗабележка : дължината и жак са коригирани, pls, не се колебайте да се свържете с мен, за един цитат.Технически Характеристики : Информация за поръчка : Оптичен конектор : LC / ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Тип интерфейс на върха : APC, PC, UPC, оптичен ядра : Симплексный, duplex вид на влакна; мултирежим(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) диаметър на влакна (мм) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 дължина на кабела; подгоняйтеЗабележка : кабели, оценен на 50 / 125um...

Характеристика5,6инчов открит оптимизираният сензорен екран, литиева батерия от 7,4 в / 4,4 AhМъртва зона събитията колкото е възможно подолу 1,5 мРазход на многодинамический обхват и дължина на вълнитеРежим на измерване мути, поддръжка на допир LCD дисплей и клавишиПредупредителен функция може да се предотврати увреждане на модула OTDR оптичен сигнал в оптичното влакно.Функция за измерване в реално време, удобна за контрол на процеса на заплитанетоВграден визуален локатор на неизправности с мощност 10 MwПодкрепете английски / китайски входния сигнал, моля, приятелски настроен интерфейс входен сигнал, напълно имитируйте на входния сигнал на клавиатурата на компютъраИнтегрирана с 8 GB вградена памет, повече от 80 000 групи за съхранение на криватаТехнически характеристики : Ширина На Импулса(SM 1310 / 1550 NM)5ns 10ns 20ns 50ns 100ns 500ns 1μs 2μs 5μs10 мкс : (Мм 850 / 1300 Нм) 5нс,10нс,20нс, 50нс, 100нс, 500нс,1усОбхват На Разстояния(SM 1310 / 1550 NM) тест мъртвата зона, 1.3 km, 2.5 km, 5.0 km, 10km, 20km, 40km, 80km, 120km,(MM 850 / 1300 NM) : 100м,400м,1.3 km, 2.5 km,5,10,20km, 40km,80kmРазрешение За Вземане На Проби Малко 0,05 mТочка За Вземане На Проби128,000Линейност≤0,05 db / dbПраг Загуби0,01 dbРезолюция Загуби0,001 dbРезолюция На Разстояние0,01 мТочност На Разстояния±(1м+измервателната разстояние×3×10 +разделителна способност за вземане на проби)Съхранение На Данни20000 групи криваVFL10 Mw,CW / 2 HzИнтерфейс3 порта USB(Тип A×2,Тип B×1)Дисплей5,6инчов TFTLCD, сензорен екранБатерияЛитиева батерия 7.

Кабел flex кабели влакна, PC / PC, FC / PC, диаметър 3.0 mm,Мултирежим 62.5 / 125, OM1, дуплекс, 25 мЗабележка : дължината и жак са коригирани, pls, не се колебайте да се свържете с мен, за един цитат.Технически Характеристики : Информация за поръчка : Оптичен конектор : LC / ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Тип интерфейс на върха : APC, PC, UPC, оптичен ядра : Симплексный, duplex вид на влакна; мултирежим(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) диаметър на влакна (мм) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 дължина на кабела; подгоняйтеЗабележка : кабели, оценен на 50 / 125um...

Вътрешен 2лентов изходен възел оптичен приемник ftth catv с WDM 1 Описание на продуктаXW17 OPT02 WD style FTTH optical receiver това е начало оптичен приемник, поддръжка на крайната цел в развитието на оптични достъп и подходящи за достъп на потребителите оптична мрежа FTTH (fiber to the home) до края.Аналогов или цифров за дома може да се използва заедно с ONU или EOC, достигайки тройна игра.2...

Кабел flex кабели влакна, LC / PC, FC / PC, диаметър 3.0 mm,Мултирежим като 50 / 125μm, дуплекс, ОМ2, 10 метраЗабележка : дължината и жак са коригирани, pls, не се колебайте да се свържете с мен, за един цитат.Технически Характеристики : Информация за поръчка : Оптичен конектор : LC / ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Тип интерфейс на върха : APC, PC, UPC, оптичен ядра : Симплексный, duplex вид на влакна; мултирежим(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) диаметър на влакна (мм) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 дължина на кабела; подгоняйтеЗабележка : оптичен кабел изчислява като 50 / 125μm на хм...

850 / 1300nm Мультимодный ръчно мултирежим оптичен източник на светлина JW3109Добре дошли в нашия магазинНашата Цел : Високо Качество, НайДоброто Обслужване, Бързо РеагираДобре дошли на пазар в Китай, веднага можете да си купите стоки от Китай.Радвам се,че проявявате интерес към нашите продукти, ние сме професионален доставчик в Китай, да се надяваме, че у нас може да бъде добър бизнес тук.Реклама за магазина : Когато поръчвате стоки, можете да изберете всички стоки от магазина заедно.Топ качество; конкурентна цена;бързо пренасяне на товара;капка корабоплаването е на разположение;найдоброто и навременно обслужване ;съответствие на 100% ; голяма отстъпка за голям поръчка.ОписаниеОптичен източник на светлина JW3109 може да осигури от 1 до 4 почивни дни дължини на вълните, за да отговарят на специфичните изисквания, включително и червено източник 650 Нм и дължини на вълните на 1310 / 1550 нм за един режим влакна или дължини на вълните на 850 / 1300 нм за multimode, както и други дължини на вълните в зависимост от нуждите на клиента...

Cisco QSFP4 X10 GAOC7 M съвместим свидетелството за авиационен оператор (7метров, QSFP+ 4 SFP+) подробности за продукта Cisco Истински QSFP4 X10 GAOC7 M името на доставчика на LODFIBER Тип на порта QSFP+ 4 SFP+ Максимална скорост на трансфер на данни 40 Gbit / с кабел тип активен оптичен кабел дължина на кабела 7 м(22.97 фута) материал на обвивката на PVC(OFNR) температура от 0 до 70°C (от 32 до 158°F), HTSхармонизиран код 8544700000 протоколи 40 Г Infini Band 8x DDR, 4x QDR, 10 G / 40 GIGABIT Ethernet, сертифициране на качеството Fibre Channel качество и стандарти са в основата на lodfiber...

Komshine FX35 FTTH оптична Сплайсинговая машина за заваръчни машини за заваряване фибростъкло w / Fiber CleaverКораби в рамките на 24 часа, вземи го бързо!! Чрез Fedex / DHL Express* Реално изравняване на ядрото до сердечнику; жило влакна, видими на екрана * * средната свързваща загуба : 0.01 d B * * батерия с огромен капацитет 7800m Ah до 330 свързвайки & затопляне * * смогите свържете 250um, 900um, кабел конни надбягвания и кабел падане *Машина за челно влакна серия FTTx са с нов, напълно дигитален дизайн, подравняване на ядрото до сердечнику, технология PAS (система за изравняване на профила), стандартни аксесоари...

Безплатна доставка добро качество ST female to LC male fiber оптичен адаптер SM Simplex FiberТози ST(Женски) към тип переходнике LC (мъже) на оптични влакна гибридному урегулирани вид на влакнавградени конектор адаптери който като към дейността на обвързване и свързването между оптични влакна оптика.Характеристика : За многократна употреба до 1000 пътиВисока точност и добра съвместимостВисока надеждност и стабилностСпецификация : 1...

SCAPC АД 1x16 дърва оптични влакна скоростна FTTH АД Дърва box с 1x16 планарным волноводным вид оптичен сплитер Безплатна доставкаАз ви уверявам, че качеството на продуктите ни гарантира, че ние ще ви дадем найдоброто обслужване, за да осигури найбърза доставка, найсигурният начин за доставка на стоката във вашите ръце! Ако имате някакви въпроси след получаване на стоките или има проблеми с качеството, моля, не изпадайте в паника, не се колебайте да се сервира се спори, моля, свържете се с нашия екип за поддръжка на клиенти, ние ще ви дадем найзадоволителен отговор! Щастливо пазаруване, много ви благодаряАтрибути на продукта ниска вносимая загуба на ниска PDL висока връщането загуба равномерно разделяне на мощността на компактната конструкция широка работна дължина на вълната широка работна температура превъзходна околната среда и механична стабилност квалифициран под Telcordia GR1221 и GR1209 информация за цвят на изображението 1...

Безплатна доставка 1 X16 ABS Box няма конектор 1 * 16 " АД Дърва модул оптичен АД Сплитер без съединителХарактеристики*Отлична Механична,Малък Размер*Висока Надеждност*Ниска затихване, загуба и ниски поляризационно зависими загуби*Висок брой на каналите*Отлична екологична стабилност и широко приложениеПриложения*Внедряване на FTTx(GPON / BPON / EPON)* Кабелна телевизия (CATV)* Локални мрежи (LAN)* Изпитвателно оборудване* Пасивни оптични мрежи(PON)Технически характеристики 1 1x N (без конектори) (брой канали) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Работна дължина на вълната) от 1260 до 1650 P ниво вмъкване на загуба 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 вносимая загуба на ниво S 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (единство) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (връщането загуба) повече от 55 (фокус) повече от 55 (тип влакна), ITU G657 A (работна температура) 40 до 85 (дължината на отсечката тел) 1m или 1.5 m или подгонянныйИнформация За ПоръчкаТип на порта на PLCS тип на кабела дължина на влакната Тип конектор стил на опаковкатаСплитер АД1*41*81*161*321*642*32Други ПоясниВлакно 0.25 mm малкоЛентово ВлакнаСплитер с шнорхел 0.9 мм безплатнаКабел 2.0 ммКабел 3.0 мм1 метър1,5 мсочиFC / APCFC / PCSC / APCSC / PCST / UPCLC / APCДруги ПоясниРъкав от неръждаема стоманаПластмасов Модул19 1 U за монтиране в шкафДруги ПоясниПЛАЩАНЕ1...

Кабел flex кабели влакна, PC / PC, FC / PC, диаметър 3.0 mm,Мултирежим като 50 / 125μm, дуплекс, ОМ2, 15 метраЗабележка : дължината и жак са коригирани, pls, не се колебайте да се свържете с мен, за един цитат.Технически Характеристики : Информация за поръчка : Оптичен конектор : LC / ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Тип интерфейс на върха : APC, PC, UPC, оптичен ядра : Симплексный, duplex вид на влакна; мултирежим(50 / 125) / (62.5 / 125) ,однорежимный (9 / 125) диаметър на влакна (мм) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 дължина на кабела; подгоняйтеЗабележка : кабели, оценен на 50 / 125um...

Intel XDACBL2 M съвместим кабел 10 G SFP+ КПР twinax адаптор (2 метра, пасивен, SFP+ до SFP+, 30 AWG)Подробности за продукта Intel Истински XDACBL2 M Име на доставчика LODFIBER Тип на порта за SFP+ до SFP+ Максимална скорост на трансфер на данни до 10 Gb / с кабел тип пасивен меден кабел кабел AWG 30 AWG Дължина на кабела 2 м(6.56 фута) материал на обвивката на PVC (OFNR) температура от 0 до 70°C (от 32 до 158°F), HTSхармонизиран код 8544700000 сертифициране на качеството Качество и стандарти са в основата на LODFIBER...

Снимка на продукта : Забележка : тъй като Международен въздух не позволява да съдържат запалими и взривоопасни товари, така че unity не съдържа доставка на батерии, благодаря за разбирането!Оптично електромера може да се измери 7 дължини на вълните, като 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625 Нм, тест вентилаторWai : 70d Bm~+10d Bm...

Дъска за обратно ключа POE, 8портов пълен gigabit сайтът на мрежата Ethernet reverse switch poe с 2 SFP портаPS : тази цена не включва цена SFP...

Миниый epon olt 2pon с модули 1 естеството на продуктаXW17 WZ202 е предназначена за устройства OLT шаси, което осигурява 2 порта downlink GE PON, 4 port uplink GE SFP и 2 порта 10 / 100 / 1000 M RJ45...

FTTH OTDR QX35 1550nm 30d B & OTDR Launch Box Кабел SM 500м FC / UPCSC / UPCЕзици : Английски, Испански, ПортугалскиВнимание : кабелна кутия стартиране на OTDR е подарък до 15 март...

Please wait...